Testimonials | Hodnocení
S Jitkou ladíme naši značku, aby lépe komunikovala hodnoty a vize, na kterých bylo naše vzdělávací studio založeno. Brandingových konzultantů najdete spousty, ale Jitka Vás dostane tím, že do práce dává celé své srdce a přitom zůstává naprosto profesionální, příjemná a navíc dodává práci včas. To je velmi lákavá kombinace kvalit a je radost s ní pracovat. Rádi Jitku doporučujeme jako expertku, která ví co dělá a bude se do hloubky zabývat vším tím, proč jste svůj byznys vlastně začínali, jako třeba nárůst těch správných klientů. ;)
Kateřina Hefny – lektorka a zakladatelka EMA Poděbrady
Jitka is not only a lovely human but also a great graphic designer. She did a great job of creating infographics for Remote Mission. She understood the brief and brought her own ideas to the table which I always value and made something look brilliant as well as practical. The fact that she mostly works with impact driven organisations is a plus too, as she gets how much this work means to us. Thank you Jitka, we'll sure come to you again fir future projects!
Natalia Komis – business mentor and founder of Remote Mission
Spolupráce s Jitkou byla láska na první pohled! Rychle porozuměla tomu, co děláme, jací jsme a hlavně jakým způsobem o sobě chceme dávat světu vědět. Její přístup k práci je citlivý i kreativní, stejně jako je zodpovědný.
Markéta de Almeida Marques – ředitelka Tamjdem, o.p.s.
Our first project we did with Jitka looks great. She was very patient with delivering the materials from our side. Her style is light, open and modern. We are very satisfied and happy with our new booklet!
Naše první spolupráce s Jitkou dopadla skvěle. Měla s námi velkou trpělivost při dodávání podkladů z naší strany. Její styl je vzdušný, lehký a moderní. S naším novým bookletem jsme nadmíru spokojeni!
Tereza Janouškovcová  PR specialist – RUBIKON Centre
Jitka se rychle naladila na naši neformální sportovní vlnu a navrhla dva styly, které by nám odpovídaly. Oceňuji, že si dala tu práci a zjistila si o nás dost z webu a FB. Prohlédla spoustu našich fotek online, z nichž některé použila. I přes půl světa ze Sri Lanky celkem svižně připravila v hravém stylu náš ebook. Díky.
Tomáš Reinbergr  zakladatel  Vaše Liga